Diamant-Dent Zahnklinik Ungarn

Kancelársky pracovník
Stomatologický ústav Diamant-Dent v Mosonmagyaróvári hľadá agilného kancelárskeho pracovníka.

Požadujeme:
-znalosť anglického a nemeckého jazyka na najvyššom stupni
-ovládanie práce na PC na užívateľskej úrovni (Word, Excel)
-pozitívny prístup zameraný na klienta
-aspoň 1 – 2-ročné skúsenosti získané na podobnej pozícii
-dobré komunikačné a organizačné schopnosti
-precíznosť, samostatnosť a presnosť v práci
-skúsenosti získané v zdravotníctve, stomatológii výhodou

Náplň práce:
-poskytovanie služieb klientom cez e-mail a telefón
-všetky kancelárske a administratívne práce

Ponúkame:
-možnosť mimoriadne vysokého zárobku
-príjemné pracovné prostredie

Ak chceš byť členom mladého, úspešného kolektívu a spĺňaš naše požiadavky, pošli nám e-mailom svoj životopis s fotografiou v maďarskom, nemeckom a anglickom jazyku ( info@diamantdent.hu -  Vörös Adrienn)!

Stomatológ
Hľadáme skúseného stomatológa na plný úväzok do nášho náročného tímu. Ponúkame: zahraničných pacientov, prostredie na vysokej úrovni, príjemné pracovisko, vynikajúce finančné ohodnotenie.

Požadujeme: profesionálnu oddanosť, znalosť nemeckého a anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Pošlite nám svoj životopis, alebo telefonicky kontaktujte riaditeľku:

Vörös Adrienn
info@diamantdent.hu
+36 70/389 77 32